FLAŞ HABER

GAZİLER DERGİSİ’NİN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

GAZİLER DERGİSİ’NİN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Terörle mücadelede yaralanan asker ve polislerimize iletilmek üzere ve birlik ve dayanışma ruhuna katkı sağlamak amacıyla KAN BAĞIŞI KAMPANYASI başlattık. Gaziler Dergisi’nin personelinin öncülük ettiği kampanya büyük yankı buldu.

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN HÜSEYİN YAĞIZ KURTULUŞ SAVAŞI MÜCAHİT GAZİLER DERGİSİ
DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGEMİZDE TERÖRİSTLERLE GİRDİKLERİ ÇATIŞMALARDA YARALANANGÜVENLİK KUVVETLERİ MENSUPLARINA DERGİNİZ TARAFINDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINI TAKDİRLE KARŞILIYORUM. TERÖRÜN ÖNLENMESİ İÇİN HAYATLARINI ORTAYA KOYARAK MÜCADELE EDEN GÜVENLİK KUVVETLERİMİZE VATANDAŞLARIMIZIN VERDİĞİ DESTEĞİN BİR BAŞKA İFADE ŞEKLİ OLAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI, DEVLET VE MİLLET KAYNAŞMASININ EN GÜZEL ÖRNEKLERİNDEN BİRİ OLMUŞTUR. BU KAMPANYAN, TÜRK DEVLETİNİN MİLLİ BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜNE İNANAN BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZIN KATILACAĞINA YÜREKTEN İNANIYOR, TEŞKİLATIM ADINA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

Yılmaz ERGUN
Emniyet Genel Müdürü
CUMHURİYET HALK PARTİSİ GENEL MERKEZİ 13.1.1993

Sayın Hüseyin YAĞIZ
Kurtuluş Savaşı Mücahit Gaziler Dergisi olarak başlatmış olduğunuz kan bağışı kampanyanızı yürekten destekliyorum. Güzel girişiminizden dolayı sizleri ve bağışta bulunanları kutluyor,başarılar diliyor,sevgiler,saygılar sunuyorum.

Deniz BAYKAL Genel Başkan

 

MİLLİYETÇİ ÇALIŞMA PARTİSİ Genel Merkezi

Tarih. 07/01/ 1993 Sayı. 1993/01-009
Kurtuluş Savaşı Mücahit Gaziler Dergisi BURSA

Türk Ordusunun ve Türk Emniyetinin vefakar,çilekeş, kahraman mensupları için başlattığınız KAN BAĞIŞI KAMPANYASI fevkalade güzel ,hayırlı ve faydalı bir hizmettir. Bu vatansever davranıştan dolayı sizi kutluyorum. Kampanyanın başarılı olmasını yürekten diliyor, bu vesile ile sizin aracılığınızla kahraman evlatlarımıza vatan ve millet yolundaki mukaddes görevlerinde başarılar temenni ediyor, selam,sevgi ve saygılar sunuyorum.

Alparslan TÜRKEŞ Genel Başkan

 

ANAVATAN PARTİSİ

11.JAN .1993
KONUT ÖZEL 90 4 1405222 P.01
Kurtuluş Savaşı Mücahit Gaziler Dergisi Genel Yayın Yönetmenliği Bursa
Mehmetçik ve Emniyet Mensuplarına yönelik olarak Kan Bağışı Kampanyası başlatmış olduğunuzu memnuniyetle öğrendim. Vatanımız için kutsal görevleri yapan bu değerli kişilere yardım amacı taşıyan böyle iyi niyetli bir girişim için sizi içtenlikle kutluyorum. Bu kampanyanıza bütün Bursa’lı hemşehrilerimizin destek vereceğine gönülden inanıyorum ve başarı dileklerimi sunuyorum.

Mesut YILMAZ Genel Başkan

 

ARTVİN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

102 15/1/993 1045
SAYIN: Hüseyin YAĞIZ
KURTULUŞ SAVAŞI MÜCAHİT GAZİLER DERGİSİ Ülke genelinde başlattığınız ve büyük bir anlam taşıyan “KAN BAĞIŞI KAMPANYASI” nı büyük bir memnuniyetle öğrendim. Bu çalışmalarınızı takdirle karşıladığımı ifade ederek şahsım ve teşkilatım adına sevgi ve saygılarımı sunarım
.
Cemil DEMİR ARTVİN EMNİYET MÜDÜRÜ

 

T.C ANTALYA VALİLİĞİ

Özel Kalem Müdürlüğü Antalya 21/01/ 1993 SAYI: Öz.Klm.B054VLK4070000 22.008/9
KONU:Kan bağışı kampanyası
SAYIN HÜSEYİN YAĞIZ
KAYHAN MAH.B. YİĞİT SOK 5’2 BURSA
Kurtuluş Savaşı Mücahit Gaziler Dergisinin ülke genelinde başlattığı “KAN BAĞIŞI KAMPANYASI”nı, milli birlik ve beraberliğimizin tabii bir sonucu ve tasada ve kıvançta bir ve beraber oluşumuzun şaşmaz görüntü ve göstergesi sayıyor, yürekten destekliyorum. İçten başarı dileklerimi ve saygılarımı sunuyorum.

SAİM ÇOTUR Antalya Valisi

 

T.C. ARTVİN VALİLİĞİ

İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SAYI:B064VLK4080300-22.18/162
KONU:Kan Bağışı Kampanyası ARTVİN 18.OCAK.1993 Sayın Hüseyin YAĞIZ
KURTULUŞ SAVAŞI MÜCAHİT GAZİLER DERGİSİ İSTANBUL İLGİ:13.1.1993 gün ve 01.18.93 sayılı yazınız. Ülke genelinde başlattığınız ve büyük bir anlam taşıyan “KAN BAĞIŞI KAMPANYASI”nı büyük bir memnuniyetle öğrendim. Bu çalışmalarınızı takdirle karşılandığını ifade ederek, şahsım ve teşkilatım adına sevgi ve saygılarımı sunarım.

Selahattin ONUR Artvin Valisi

 

T.C. NİĞDE VALİLİĞİ

Yazı İşleri Müdürlüğü
Sayı: B054VLK4510300- (İŞL.18) 22-1/74 NİĞDE
Konu: Mesaj 18.01.1993
KURTULUŞ SAVAŞI MÜCAHİT GAZİLER DERGİSİ Kayhan Mah.B.Yiğit Sok.5/2 BURSA
Vatan uğruna görevleri başında yaralanan tüm güvenlik görevlerimize iletilmek üzere başlatmış “KAN BAĞIŞI KAMPANYASINI” gönülden destekliyorum. Örnek çabalarınızdan dolayı Derginizi kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.

Muammer GÜLER Niğde Valisi

 

BASINDAN BAZI ALINTILAR:

HAKİMİYET GAZETESİ
15 kasım 1992 pazar

ASKER VE POLİSE KAN BAĞIŞLADILAR

Kurtuluş Savaşı Mücahit Gaziler Dergisi Bursa temsilciliği kahraman mehmetçiklere ve emniyet mensuplarına kan bağışında bulundu. Derginin Bursa temsilcisi Hüseyin Yağız “Savaşta ve barışta en büyük ve başlıca güvencemiz olan askerlerimize ve emniyet mensuplarımıza bugün de hepimizin bilidiği gibi, teröre karşı büyük mücadelede önemli görev düşüyor. Bu görev sırasınd şehit olan asker ve polisimizi rahmetle anıyoruz” dedi. Hüseyin Yağız bu mücadelerde yaralanan askerlerimize ve polislerimize ulaştırılmak üzere kan bağışı kampanyası başlattıklarını da belirterek şöyle dedi. Bu kampanyayı 7 kişiyle başlattık. Ancak bugün 7 kişiyiz,yarın 700′e ulaşırız. Bu 7 kişilik bir kıvılcımız. Amacımız ,örnek oluşturup ,herkezi mehmetçik ve polisimiz için kan bağışına yönlendirmektir. K.S.M.Gaziler dergisi Bursa temsilciliğinde görevli 7 kişi Kızılay’a giderek asker ve polisimize ulaştırılmak üzere kan bağışında bulundular.

BURSA HAKİMİYET GAZETESİ
15 KASIM 1992

Mehmetçiğe kan bağışı K.S.M.Gaziler Dergisi Bursa Temsilciliği tarafından Doğu ve Güneydoğu illerinde teröristler ile girdikleri çatışmalarda yararlanarak tedavi altına alınan Mehmetçik için kan bağışında bulunuldu. Görev başında şehit düşen polis ve askerleri rahmetle andıklarını söyleyen dergi temsilcileri, diğer il temsilciliklerinde bağşa katkıda bulunma kararı aldıklarını belirterek vatandaşları da kampanyaya katılmaya çağırdılar.

BURSA MARMARA GAZETESİ
15 KASIM 1992

Gaziler kan verdi K.S.M.Gaziler Dergisi Bursa Temsilciliği yetkilileri vatani görevlerini yaparken yaralanan güvenlik görevlilerine kan bağışında bulundular. Dergi yetkilileri tüm vatandaşları bu kampanyayı desteklemeye çağırdılar.

Yoruma kapalı.

Scroll To Top